• < O Nas >

Kiwi i Kuba, dwójka artystów. Glina, drewno, tatuaż tradycyjny. 
Tworzymy, żyjemy, rozwijamy się, dużo się śmiejemy. 

Z naszych rąk wychodzą naczynia nieobojętne, takie, które tworzą rytuały, piękne drewniane przedmioty i biżuteria, oraz tatuaże tradycyjne metodą handpoke.

Tutaj wszystko jest o kreacji i wsłuchaniu w siebie.

Wysłuchane z lasu, z ziemi, z wiatru szalejącego w przestrzeniach.
Z natualnej, wewnętrznej potrzeby kreacji.
W umiłowaniu wolności, przestrzeni, lasów i łąk. 
 
Stwarzam światy, stwarzam przedmioty - pełne dobrych myśli, praktyczne przedmioty codziennego użytku.
Takie, w których czuć pracę ludzkich rąk, a nawet czasem widać odciski palców.
Niepowtarzalne, które przylegają do człowieka, po czasie coraz bardziej, jak wygodne przeorane na szlakach, skórzane buty.
 
Takie, które stwarzają rytuały.

Każde naczynie, ozdoba, kolczyk czy wisior, jest przez nas ręcznie wykonywany i nie ma dwóch identycznych, mogą więc zaistnieć niewielkie różnice między produktem na zdjęciu, a otrzymanym przez Ciebie, które jednak nie wpływają na jego jakość czy sposób uzytkowania. Jeżeli z jakichś powodów zakupiony produkt nie będzie Ci odpowiadał, proszę poinformuj mnie o tym i oczywiście masz 2 tygodnie na jego zwrot.
 
Natomiast, mogące wystąpić różnice w kolorach, wyświetlanych przez monitory, wynikają z ich różnych ustawień i nie mogą być powodem do reklamacji czy zwrotu.

Wszystkie używane przeze mnie materiały - masy ceramiczne, szkliwa - są w pełni naturalne i atestowane do kontaktów z żywnością. Wykonane z nich kubki, misy, patery, talerze, miseczki... są odporne na mycie w zmywarce oraz można ich używać w piekarniku, jednak jak w przypadku wszystkich produktów ceramicznych, nie należy ich umieszczać w piekarniku wcześniej rozgrzanym i nie są one odporne na uszkodzenia mechaniczne.
 
Jako, że prowadzę małą pracownię, może zdarzyć się, że dany produkt jest dostępny w sklepie, ale w świecie rzeczywistym znalazł już swojego właściciela - w takim przypadku zamówienie jak najbardziej może być zrealizowane, jednak trzeba będzie na nie poczekać o2 do 3 tygodni.

Zapraszam... i smacznego :)


img-200825-5476111(1).jpg
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny