
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
Zestaw obiadowy 8 kpl PRZYKŁADOWY - NA ZAMÓWIENIE








Zestaw obiadowy, 8 kpl, przykład
Wpisz swój e-mail |
Wysyłka w ciągu | 1 miesiąc |
Cena przesyłki | 20 |
Dostępność |
Brak towaru
|
Waga | 5 kg |
Kod kreskowy | |
EAN |
Zostaw telefon |
- ZESTAW NA ZAMÓWIENIE -
- Zestawy uzgadniam indywidualnie z każdym klientem, dlatego proszę o skontaktowanie się przed zamówieniem - wycena jest przykładowa, do tego konkretnego zestawu, a każdy inny może również różnić się ceną. -
- Czas realizacji takiego zamówienia to ok 1-2 miesiące! -
Przy kompletowaniu własnego zestawu, można wybrać kształt i rozmiar kubków, kształt i pojemność misek (płytkie, głębokie), talerze małe, deserowe i duże, regularne lub nie, czarki, i naczynia dodatkowe, typu cukiernica, większa misa sałatkowa, patera, itp, wedle fantazji :)
Przykładowy zestaw obiadowy 8 osób kolorystyka NOC
- 8 kubków prostych
- 8 misek 400 ml
- 8 talerzy obiadowych regularnie okrągłych
Można myć w zmywarce.
Wszystkie używane przeze mnie materiały, gliny i szkliwa, są atestowane i bezpieczne do kontaktu z żywnością.
Wykonane z nich naczynia są odporne na mycie w zmywarce oraz można je zapiekać w piekarniku (naczynie należy nagrzewać wraz z piekarnikiem, nie wkładać do uprzednio nagrzanego).
Każde naczynie jest przeze mnie ręcznie wykonane, nie ma dwóch identycznych, mogą więc zaistnieć niewielkie różnice, między produktem na zdjęciu a tym, który otrzymasz do swoich rąk. Nie wpływają one jednak na jakość produktu. Jeżeli z jakichś powodów, zakupiony produkt nie będzie Ci odpowiadał, oczywiście masz 2 tygodnie na jego zwrot.
Natomiast mogące wystąpić różnice w kolorach wyświetlanych przez monitory, wynikają z ich różnych ustawień i nie mogą być powodem reklamacji lub zwrotu.
W razie jakichkolwiek pytań śmiało pisz :)
- Producenci